Pērc OCTA polisi lētāk
Auto Noma
Follow ERGauto on Twitter

Kontakti:
Ūnijas iela 8. korp. 46.
Rīga, LV-1084
Latvija

Tālr.: 67032597
Fakss: 67032596
Mob.: 22330303
e-pasts: info@ergauto.lv


2009. gada decembrī ERG Auto direktors Rihards Grotāns sniedz interviju laikrakstam Dienas Bizness par krīzes pārvarēšanas priekšnoteikumiem.

 

 

Soļi krīzes pārvarēšanai Top 3

 

  1. Valsts iepirkumi ir viena no lietām, kuru sakārtojot būtu iespējams gan ieekonomēt budžeta līdzekļus,  gan sildīt ekonomiku. Tiem jākļūst caurspīdīgākiem -  ar vienkāršotu pieteikšanās kārtību un kritērijiem, kas ļautu piedalīties plašākam kompāniju skaitam. Valstij vajag arī sekmēt informācijas pieejamību.Informācijas trūkums sekmē to, ka liela daļa kompāniju nemaznepiesakās uz konkursiem, radot mazāku konkurenci, un iespēju iegūt labāku piedāvājumu.

 

  1. Aktuāli ir nepievērt acis uz strauji augošo pelēko sektoru. Mainīgā nodokļu politika neveicina tās samazinājumu, bet nepatīkamākais efekts ir arī krītošā kvalitāte. Attiecībā uz autoservisu industriju, tās uzņēmumiem vajadzētu apvienoties un nostāties pret ēnu ekonomikas uzņēmumiem.

 

 

  1. Nepieciešams sekmēt gan ārvalstu investīciju pieplūdi, gan vietējo investīciju attīstību. Runājot par vienu no uzņēmuma būtiskajām investīcijām: tehnoloģiskos risinājumos, kas rada jaunus produktus vai produktus ar pievienoto vērtību, kā arī jaunas darba vietas.

 

 

Rihards Grotāns

SIA ERG Auto direktors