Buy Traffic policy cheaper
Auto Noma
Follow ERGauto on Twitter

Contacts:
Unijas street 8-46.
Riga, LV-1084
Latvia

Ph.: 67032597
Fax: 67032596
Mobile: 22330303
Email: info@ergauto.lv


News

kopā 8 attēli

Sākas jauna ēra - iznāk 4. sērijas BMWkopā 1 attēli

Zviedru autoražotājs VOLVO paziņojis, ka jaunais Volvo S40 būs aprīkots ar jaunu, tieši gājējiem paredzētu drošības sistēmu - ārēju gaisa spilvenu, kas aizsargātu gājējus notriekšanas gadījumā.kopā 1 attēli

Dažas izmaiņas administratīvajos sodos par pārkāpumiem ceļu satiksmē!kopā 3 attēli

Saeima pieņem izmaiņas attiecībā zu ceļu pārkāpumiem ceļu satiksmē!Saeima ceturtdien, 29.novembrī, trešajā galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā, veicot izmaiņas attiecībā uz pārkāpumiem ceļu satiksmē, kā arī komercdarbībā un necieņu pret valsts simboliem.

kopā 11 attēli

Jaunais priekšpiedziņas BMW ! 

Parīzē BMW demonstrēs konceptautomobili BMW Concept Active Tourer, kurā apvienota telpa, salona plašums, funkcionalitāte un dinamiska veiktspēja.

kopā 1 attēli

BMW prezentē 3 cilindru motoru.kopā 7 attēli

ERG Auto kā eksperti konsultē TVNET žurnālistus par auto kondicionieriem. 2012. gada 12. jūlijā.Vasara beidzot ir klāt. Saulīte mūs priecē pludmalēs, dārzos un parkos! Arī automašīnā varam papriecāties par saulīti, taču auto diezgan ātri sakarst un tveice salonā sāk līdzināties pirtij. Risinājums vienkāršs - ieslēdzam gaisa kondicionieri! Tomēr gadās, ka, nospiežot pogu A/C, gaiss salonā nepaliek vēsāks.

kopā 3 attēli

No 2015. gada grib visas jaunās automašīnas aprīkot ar avārijas zvanu! 

Visām jaunajām automašīnām līdz 2015. gadam vajadzētu būt aprīkotām ar automātisko avārijas zvanu sistēmu "eCall", kas automātiski brīdina glābšanas dienestus par ceļu satiksmes negadījumu, uzsver Eiropas Parlaments (EP) pieņemtajā paziņojumā.

kopā 1 attēli

Grozījumi OCTA likumā par Saskaņoto paziņojumu!kopā 9 attēli

 

Labas ziņas no ERG Auto - Esam paplašinājušies!

 kopā 2 attēli

Sadarbība ar Georgs 5 fitnesa klubu!kopā 7 attēli

Draudzīgais piedāvājums automašīnas salona ķīmiskajai tīrīšanai!kopā 10 attēli

Audi Atklāj S6, S7 un S8!Pirms gaidāmās pirmizrādes Frankfurtes auto šovā Ingolštates auto ražotājs Audi atklājis jaunos S sērijas automobiļus, kas visi tikuši pie jauna 4 litru V8 turbo motora. 

kopā 1 attēli

Mazinās izmaksas CSDD klientiem!kopā 3 attēli

Jauns kondicionieru uzpildes agregāts kondicionieru uzpildei, diagnostikai un apkopei!kopā 5 attēli

2011. gada marta Autobild žurnālā ERG Auto kā eksperti komentē automašīnu gāzes iekārtas.GĀZES DEGVIELA — sašķidrināta un saspiesta

Tradicionālo automobiļu degvielu – benzīna un dīzeļdegvielas – cenas sasniegušas vēl nebijušus augstumus.

Tas neviļus liek aizdomāties par alternatīvu degvielu. Viena no pieejamākajām ir gāze.

kopā 5 attēli

2011. gada ERG Auto kā eksperti konsultē Autobild žurnālistus par automātisko kārbu niansēm februāra Autobild žurnālā.Automātiskā pārnesumkārba – labāk remontēt!

Ņemot vērā to, ka vairākumam autobraucēju joprojām ir aizspriedumi pret mašīnām ar automātiskajām pārnesumkārbām, pēdējā laikā tās gūst arvien lielāku popularitāti gan lietotu, gan jaunu automašīnu tirgū.

kopā 6 attēli

2011. janvārī tiek sasniegts jauns mājaslapas apmeklētības rekords – 607 unikālie apmeklētāji dienā.Mēs aktīvi strādājam pie mājaslapas uzlabošanas ikdienu. Vēlamies panākt, lai mūsu mājaslapā būtu interesanti materiāli ne tikai mūsu klientiem, bet arī citiem interesentiem. Tādēļ esam priecīgi, ka varam piesaistīt jau vismaz 607 cilvēku uzmanību vienā dienā.

kopā 8 attēli

2010. gada decembrī tiek atvērts jauns ERG Auto servisa centrs „Pit Stop”, Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 147.kopā 1 attēli

2010.gada decembrī ERG Auto atbalsta publiskās slidotavas un hokeja laukuma izveidi Rīgā, un liek pamatus hokeja komandas izveidei. http://www.ergauto.lv/ERG-Sports

kopā 1 attēli

2010. gada septembrī izveidota sadarbība ar STATOIL - Klienta karšu lojalitātes programmahttp://www.statoil.lv/lv/statoil_extra_kartes/2012/atlaide-servisam-un-rezerves-dalam/

kopā 4 attēli

2010.gadā ERG Auto ievieš jaunu pakalpojumu - ERG Evakuāciju! ERG auto nodrošina tehnisko palīdzību uz ceļa, kā arī auto evakuāciju!

Varam pārvietot visas automašīnas, kuru svars nepārsniedz 9 tonnas, tātad jebkuru vieglo auto, džipus kā arī lielākos mikroautobusus.

Veicam gan vietējos, gan starptautiskos pārvadājumus.

ERG evakuators pieejams jebkurā diennakts laikā pa tālruni 20000505 vai piesakoties elektroniski www.ergauto.lv.

http://www.ergauto.lv/Pakalpojumi-Evakuators

kopā 1 attēli

ERG Auto kā eksperti konsultē Latvijas Avīzes žurnālistus par apdrošināšanas polises izvēli, remonta servisa izvēli un citiem ar apdrošināšanu saistītiem jautājumiem. 16.02.2010.Apdrošināšanas atlīdzība – naudā vai graudā?
Ikdienā autobraucēji par apdrošināšanu visbiežāk atceras divos gadījumos – kad pienācis laiks to atkal iegādāties vai kad noticis ceļu satiksmes negadījums jeb iestājies tā sauktais apdrošināšanas gadījums.  "ERG Auto" servisa speciālisti dalās pieredzē, kam vajadzētu pievērst īpašu uzmanību, izvēloties OCTA vai KASKO apdrošinātāju, un kas jāņem vērā, uzticot automobiļa remontu kādam konkrētam autoservisam.
 

kopā 1 attēli

ERG Auto kā eksperti konsultē TVNET žurnālistus par auto virsbūves remontu – kur un kā to izvēlēties. 2010. g. 26. februārī
 Transportlīdzekļu obligātā civiltiesiskā apdrošināšana (OCTA) ir nepieciešama ikvienam automobilim, kurš piedalās ceļu satiksmē. Papildus tam daudzi jaunāku un dārgāku spēkratu īpašnieki iepazinuši arī brīvprātīgo apdrošināšanu KASKO. 

 

kopā 4 attēli

2010. gada ERG Auto kā eksperti konsultē Autobild žurnālistus par auto antikorozijas apstrādi februāra Autobild žurnālā.Parādi brūnajai vidējo pirkstu!

Virsbūves korozija, ja tai ļauj vaļu, samazina auto atlikušo vērtību, apdraud drošību, pasliktina izskatu un vienkārši bojā garastāvokli. Turpinājumā lasiet, kā soli pa solim rūsu neitralizēt – tā, lai tā nevarētu atgriezties.

kopā 1 attēli

ERG Auto kā eksperti konsultē TVNET žurnālistus par antikoroziju. 2010. g. 10. Februārī
 Sen pagājuši tie laiki, kad autoīpašnieki savus žigulīšus un moskvičus pirms ziemas sezonas rūpīgi apstrādāja ar dažādiem pretrūsas līdzekļiem. Rezultāts nebija acij tīkams, bet nebija arī citas izvēles, jo pretējā gadījumā padomju ražojums pēc regulāras iesālīšanas vairākus gadus pēc kārtas būtu caurs kā siets.

http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/303358-ko_darit_lai_auto_nerusetu

kopā 2 attēli

2010. gada janvārī ERG Auto kā eksperti palīdz "Latvijas Avīze" žurnālistiem, veidojot rakstu par auto antikorozijas apstrādi.Antikorozijas papildu apstrāde automašīnai nodrošina ilgu mūžu

Gandrīz aizmirsušies tie laiki, kad centīgi autoīpašnieki savus žigulīšus un moskvičus pirms ziemas sezonas rūpīgi apstrādāja ar dažādiem pretrūsas līdzekļiem. Nu esam paguvuši pierast pie augstākas kvalitātes automobiļiem, tomēr arī mūsdienu spēkrati ir pakļauti apkārtējās vides kaitīgajai ietekmei. 

 

kopā 1 attēli

2010. gadā ERG Auto ievieš jaunu pakalpojumu mājaslapā – OCTA iegādi.ERG Auto rūpējas par klientu ērtībām, tādēļ tagad piedāvā iegādāties OCTA un KASKO apdrošināšanas polises vienkāršāk un ērtāk.

http://www.ergauto.lv/OCTA

kopā 6 attēli

2009. gada decembrī ERG Auto direktors Rihards Grotāns sniedz interviju laikrakstam Dienas Bizness par krīzes pārvarēšanas priekšnoteikumiem.kopā 2 attēli

2009. gadā izveidota ERG Auto futbola komanda http://www.ergauto.lv/ERG-Sports-Futbols

kopā 2 attēli

2009. gadā tiek izveidota jauna klientu uzņemšanas un uzgaidāmā telpa.Jaunajā klientu zonā pieejams internets, skats uz remonta zonu, lai var apskatīt, kā Jūsu auto tiek apkopts, kamēr malkojat karstu kafiju, vai kādu atspirdzinošu dzērienu.

kopā 1 attēli

Tiek izveidots interneta veikals, kurā var iegādāties auto riepas, akumulatorus un citas rezerves daļas.http://www.ergauto.lv/e-veikals

kopā 6 attēli

2008. gadā tiek uzstādīts jauns bezvadu auto riteņu ģeometrijas regulēšanas stends „SPACE”.kopā 2 attēli

2008. gada februārī uzstādīts bremžu stends Nussbaumkopā 3 attēli

2007. gadā tiek uzstādīts jauns “CAR-O-LINER” stends auto ģeometrijas atjaunošanai.kopā 3 attēli

2007. gada maijā ERG Auto pārvācas uz jaunajām telpām Ūnijas ielā 8. Korp. 46, paplašinot remonta centru līdz 10 auto remonta vietām.